Setkání s rodiči předškoláků

Umístění 1. tříd - první budova školy, ulice Tišnovská 115, přízemí a patro.

Třídní učitelky: Mgr. Šárka Topinková, Mgr. Olga Čermáková, Mgr. Jana Kundelová, Mgr. Kristýna Tomšíková, Mgr. Lucie Teplá.

Rozdělení žáků (seznamy žáků s registračními čísly) bude zveřejněno do konce června na webu školy a ve vývěsce u sochy J. A. Komenského.

Organizace prvního školního dne – 2. září:

Zahájení školního roku v kmenových třídách v 8.00 hodin - vstup z ulice Tišnovská 115 od 7.30 hodin. Ukončení slavnostního zahájení do 9.00 hodin. (Školní aktovka, pouzdro, možnost umístění sáčku s přezůvkami do šatny.)

Zákonní zástupci obdrží všechny důležité informace k organizaci školního roku od třídních učitelek.

Organizace prvního školního týdne – od 3. září:

Adaptační týden - tři vyučovací hodiny - do 10.45 hodin (možnost vyzvednutí dětí v tomto čase nebo vyzvednutí v čase 11.40 hodin, případně školní družina, oběd ve školní jídelně). Variantu rodič dohodne s třídní učitelkou první školní den.

Ranní vstup rodičů do budovy školy je umožněn při potížích s adaptací dítěte.

Organizace druhého školního týdne – od 9. září:

Výuka dle rozvrhu hodin, který žáci obdrží první školní den.

Učebnice a pracovní sešity dostanou žáci zdarma. (Informace o pracovním sešitu do Aj obdrží rodiče od třídních učitelek.)

Základní seznam potřeb - zveřejněn na webových stránkách školy (žáci obdrží balíček s výtvarnými potřebami).

www.zsbites.cz - Školní rok – Praktické informace – Seznam potřeb pro prvňáčky

Potvrzování průkazek - v přípravném týdnu (poslední týden v srpnu) nebo v průběhu září v kanceláři školy na budově 2. stupně nebo u zástupkyně 1. stupně.

Sledujte informace na webových stránkách školy, kde budou průběžně zveřejňovány aktuální informace i ze školní družiny a školní jídelny.