Převlekový týden na 1. stupni

V týdnu od 10. – 14. června probíhal na 1. stupni druhý ročník Převlekového týdne. Aktivitu na zpestření závěru školního roku dětem připravil Školní parlament ZŠ Velká Bíteš.

Každý z pěti dnů nesl téma, podle kterého se děti, jejich paní učitelky i asistentky oblékly a ozdobily. Pondělí se neslo ve znamení ČERVENÉ barvy. V úterý se na chodbách potkávala různá POVOLÁNÍ A ŘEMESLA. Středa patřila SPORTOVCŮM. Ve čtvrtek se to na chodbách hemžilo POHÁDKOVÝMI POSTAVAMI a v pátek zůstali nejen školáci v PYŽAMECH.

Děkujeme všem zapojeným dětem, kolegyním a rodičům, kteří děti chystali a vymýšleli, jak je co nejlépe vyšňořit. A výsledek? Jako na světové módní přehlídce - na jedničku s hvězdičkou. Bylo na co se dívat, posuďte sami ve fotogalerii.

Mgr. Věra Robotková, koordinátor ŠP