Aktuality

McDonald´s Cup

Letos se koná již 25. ročník fotbalového turnaje, který pořádají McDonald’s ČR, Fotbalová asociace ČR a Asociace školních sportovních klubů. Naši žáci se zúčastnili okrskového kola, které proběhlo 26.4. ve Velkém Meziříčí, a to hned ve dvou kategoriích. Fotbalisté z 1. – 3. tříd v kategorii mladších hráčů a fotbalisté ze 4.-5. tříd v kategorii starších hráčů. Mladší fotbalisté byli velmi úspěšní a vybojovali první místo. Tím si zajistili postup do okresního kola. Starší obsadili čtvrté místo, které však na postup nestačilo. O týden později se konalo opět ve Velkém Meziříčí okresní kolo. Odsud si mladší hráči odvezli  medaile a pohár za třetí (nepostupové) místo.

Děkujeme všem hráčům za výbornou reprezentaci naší školy a trenérovi Pavlu Dohnalovi za spolupráci.