Projekt Jaro

Přicházející jaro přivítali žáci šestých ročníků svým prvním společným projektem. V průběhu března a dubna zkoumali jaro v různých předmětech ze všech stran. Výsledky svých aktivit si vzájemně předvedli 12. dubna. Jejich vystoupení byla pestrá a různorodá, tak se snad nikdo nenudil. Z powerpointových prezentací jsme se dozvěděli mnoho informací třeba o jarních rostlinách. Vtipné byly scénky s velikonoční tematikou. Z plných plic si děti zazpívaly anglickou velikonoční píseň.

Součástí pěkného programu bylo hodnocení té nejkrásnější školní Moreny, žáci je vyráběli v hodinách výtvarné výchovy. Kolektiv učitelů vyhodnotil a na první místo dosadil Morenu tvůrců z 6. A. Ti ji pak za odměnu odnesli k potoku a za zpěvu písní ji vyprovodili z našeho města. Jaro snad tedy brzy přijde.

Mgr. Eva Čermáková