Beseda ENERGIE - BUDOUCNOST LIDSTVA

28. března na naší škole proběhla beseda o energetických zdrojích. Žáci 9. tříd byli pochváleni za zájem a znalosti dané tematiky. Přednášející totiž nechtěli jen předávat nové informace, ale také se žáků ptali a chtěli slyšet jejich odpovědi a názory. Za správné odpovědi dostali malý dárek. Žáci se také mohou zúčastnit fotografické soutěže, kterou každoročně vyhlašuje pořádající agentura. Besedu uspořádala k doplnění učiva o jaderné energetice učitelka fyziky Mgr. Marie Vlčková.

Ohlasy žáků:

• Vašek Chadim 9.B:
    Přednášející se dobře poslouchal a inspiroval nás ke studiu technických oborů.
  • Anna Žáková 9.B:
    Přestože mně fyzika nic moc neříká, beseda se mi líbila.
  • Šárka Adamcová 9.A:
    Dozvěděla jsem se pár zajímavých věcí, ale nudil mě monotónní poslech hlasu, který mě uspával. Ale něco zajímavého jsem se dozvěděla, to zas jo.
  • Jitka Tyrychterová 9.A:
    Hodně jsem se přiučila a dozvěděla jsem se nové, zajímavé informace ze světa energetiky.
  • Vít Švanda 9.A:
    Přednášející nám několikrát řekl, že se nemáme bát používat vlastní rozum, zejména při získávání různých informací z médií.